Table Bed Çocuk Odası

 4,850.00  3,165.00

Benim İçin Al
SKU: table-bed-cocuk-odasi Categories: ,

Parlak kaplamalı, kampanya ürünümüzdür. Stoklarla sınırlıdır. Ürünün sadece mekanizmalı yatak modülü kampanyada geçerlidir. Görseldeki mini raf, pano ve diğer eşyalar görsel amaçlıdır ve kampanyaya dahil değildir.

Tek kişilik yatay açılır duvar yatağı ve 2 metrelik çalışma masası bir arada. Özel mekanizması sayesinde masa üstünde bulunan eşyalar açılıp kapanma sırasında sabit kalır.

İç Yatak Ölçüsü : Genişlik: 90 Uzunluk: 190 Yükseklik:18

Table Bed tek kişilik katlanır duvar yatağı sayesinde bir çok fonksiyonu sadece 2 metrelik bir duvara sığdırabileceksiniz. Yatay açılır duvar yatağı 90 cm genişliğinde 190 cm uzunluğunda olabilen Table Bed ayrıca 18 cm ‘e kadar yatak yüksekliğini destekliyor.

Ürün boyutları ise; 202 cm genişlik, 100 cm yükseklik, 82 cm kapalı derinlik ve 115 cm açık derinlik şeklindedir. Açılır kapanır yatak sayesinde küçük ev ve ofislerinizde kolaylıkla yatağınızı ortadan kaldırabilir ve gündelik yaşamınıza yer açabilirsiniz. Ayrıca eğer misafirleriniz için ek yatak ihtiyacı duyuyor ancak buna yer ayıramıyorsanız Gaysan duvara katlanır yataklar sizin için ideal olacaktır.

Yatağınız kapalıyken ön bölümde bulunan masa kısmını dilediğiniz gibi kullanabileceksiniz ve gün içerisinde odanızda yatak görmek zorunda kalmayacaksınız. Ayrıca üzerindeki raf ve pano bölümleri eklendiğinde harika bir görünüme kavuşan tek kişilik duvar yatağı Table Bed, özel bir mekanizma sayesinde hayatınızı çok kolaylaştıracak. Tasarım, Ar-Ge ve üretimi Gaysan Mobilya tarafından yapılan özel mekanizma sayesinde yatağı açıp kapatırken üzerindeki nesneler hareket etmez. Yani yatak açıp kapatırken masayı toplamanız gerekmez.

Ayrıca yatağın duvara açılıp kapanmasını sağlayan katlanır yatak mekanizması yine Gaysan Mobilya tarafından özel olarak geliştirilen bir ürün olup kullanım şekline göre minimum 10 yıl ömürlüdür ve bu süre kullanım sıklığı, kullanım şekli gibi durumlara bağlı olarak çok yukarılara çıkabilmektedir. Bugün hala bir çok evde 25 yaşındaki Gaysan Mobilya ürünleri kullanılmaya ve çalışmaya devam etmektedir.

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi Table Bed ürünümüzde de kullanılan malzemeler fabrikasyon üretime uygun ve Avrupa Birliği kalite standartlarında suntalam ham maddesi ile üretilmektedir. Yatak kasa kısımları için metal profilden imal edilen latalı somyalar ürünü daha güçlü bir hale getirmektedir. Görünen yada görünmeyen tüm kenarlar pvc malzeme ile kaplanır.
Açılır kapanır duvar yatakları söz konusu olduğunda tüketicilerin en çok sordukları soruların başında yatağın kendi kendine açılıp kapanma riski oluyor. Gaysan Mobilya tarafından üretilen ürünlerin tamamında yatak modüllerinin açılıp kapanmasını amortisörlü mekanizmalar sağlamaktadır. Bir amortisörün çalışıp yük kaldırma görevine başlayabilmesi için ters kuvvet uygulanması gerekmektedir. Yani kol gücü ile belli bir kuvvet uygulanmadığı sürece sistem çalışmaz dolayısıyla ürün hareket edemez.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Table Bed Çocuk Odası” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Table Bed Çocuk Odası

 4,850.00  3,165.00
Benim İçin Al