Twin Set

 7,730.00  6,730.00

Benim İçin Al
SKU: twin-set Categories: ,

İkiz yatak ve hareketli 2 metrelik çalışma masası bir arada… Yan dolapları ile fonksiyonel genç odası seti.

İç Yatak Ölçüsü: Genişlik:90 cm Uzunluk: 200 cm Yükseklik: 18 cm

Yavru Yatak Ölçüsü: Genişlik:90 cm Uzunluk: 190 cm Yükseklik: 18 cm

Çocuk odasında ek yatağa ihtiyacınız var ama gün boyu ona ayıracak yeriniz yok mu? O halde aradığınız ürün Twin Set ile tanışın!

Bir tanesi gizli yavru yatak olmak üzere iki yatak barındıran Twin Set aynı zamanda 2 metrelik hareketli bir çalışma masasına sahip. Bu sayede uyku zamanlarında yatak modülünü kullanırken, uyku zamanları dışında yatağı arkaya itip masayı öne çıkararak bir çalışma alanı oluşturmanıza yardımcı oluyor. Yapılan araştırmalar ders çalışma anlarında göz önünde bulunan yatağın motivasyon ve odaklanmaya engel olduğunu gösteriyor. Twin Set sayesinde çocuklarınız ders çalışırken ortada bir yatak olmayacağından bu sorunun önüne geçebilirsiniz.

Ayrıca yatak modülünün altına gizlenmiş yavru yatak ister ikinci çocuğunuzun uyku alanı olabilir, isterseniz de ihtiyacınız olmayan anlarda gizli bırakıp misafirleriniz geldiğinde onlar için bir ek yatak olarak kullanabilirsiniz.
Gardırop, kitaplık ve yüklük alanları eklendiğinde eksiksiz bir genç odası haline gelen Twin Set sayesinde odanızın yaşam alanı size kalacak. Gün içerisinde koltuk şekline getirebileceğiniz ürün size daha bir çok fonksiyon sunuyor.

Ürün ölçüleri, 311 cm genişlik, 208 cm yükseklik, 130 cm derinlik şeklinde olup iç yatak ölçüleri ise 90×200 orta yatak ve 90×190 cm yavru yatak şeklindedir.

Tüm Gaysan Mobilya ürünlerinde olduğu gibi bu üründe de Avrupa Birliği standartlarında suntalam ham madde kullanıldığından ürününüz oldukça dayanıklıdır. Ayrıca yatak taşıyıcı kasa bölümlerinde metal profilden imal edilen özel latalı somyalar kullanılması ürünü daha da güçlü bir hale getirmektedir. Ürünün görünür görünmez tüm kenarları pvc malzeme ile kaplanmıştır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Twin Set” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Twin Set

 7,730.00  6,730.00
Benim İçin Al